درباره-همراه-علم

شرکت همراه علم در سال 1377 با هدف فراهم آوردن و مساعد کردن زمینه برای محققین، دانش‌ پژوهان، دانشگاهیان، صاحبان مشاغل و صنایع مختلف تاسیس شد تا امکان دسترسی راحت‌تر به منابع دانش روز دنیا را با رعایت قانون کپی رایت فراهم آورد.

این مجموعه برای دانشجویان، اساتید دانشگاه ، مدیران و متخصصان شرایطی را فراهم کرده که با استفاده از روش‌هایی جذاب و سازگار با محیط بومی به نتایج بهتر علمی و تحقیقاتی دست یابند. با بهره‌گیری از بهترین فن ‌آوری‌ها، محتوای پژوهش‌ محور و اثبات‌ شده دانشگاه‌های بزرگ دنیا را به کار گرفته‌ایم تا علاقمندان به بهترین شیوه ممکن از این امکانات استفاده کرده و بهترین نتایج را کسب کنند.

امید است با ایفای نقشی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش کشور، رسالت خود را به سرانجام برسانیم.

شرکت همراه علم واسطه ارائه خدمات و محصولات ناشران سرشناس دنیا همچون مک گروهیل اجوکیشن (McGrow-Hill Education)، الزویر (Elsevier)، لیپینکات (Lippincott)، پیرسون (Pearson)، کبی (CABI) و بسیاری از ناشران مطرح و موفق اروپایی و امریکایی است. این خدمات در زمینه‌های مختلف پزشکی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری، مهندسی، زبان‌های خارجی، فن‌اوری الکترونیک و غیره است.

نقشه راه ما در ارائه خدمات به قشر فرهیخته به این ترتیب است:

باور مجموعه مدیریت و کارکنان همراه علم، برآورده‌سازی زنجیره‌ای کارآمد و باکیفیت به عنوان سازمانی سرآمد است. این شرکت با انتشار و عرضه کتاب‌های روز دنیا تلاش می‌کند ارزش های ذاتی خدمات خود برای مصرف کنندگان را به نحوی ارتقا دهد تا نقشی پیش‌رو در ارائه این خدمات داشته باشد.

 

پرورش تقاضای پنهان

با انجام تحقیقات در بازار و مطالعه رفتار مصرف کنندگان توانسته‌ایم با شناسایی دقیق خواسته‌هاي مردم، بازار موجود تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی را براي عرضه بیشتر محصولات خود، رشد دهیم و با خلق محصولات جدید، بازارهاي جدید ایجاد نماییم و با تکرار این کار روش‌هاي شناسایی و پرورش تقاضا براي ارائه خدمات جدیدتر در این مجموعه را نهادینه کرده‌ایم.

حضور در عرصه های مختلف

شرکت همراه علم در ابتدا با فروش نسخه‌های اصل کتاب از انتشارات مک گروهیل آغاز به کار کرد، اینک در عرصه های دیگری چون ارائه پایگاه های اطلاعاتی آنلاین، تهیه محتوای آموزشی الکترونیکی، ترجمه و انتشار کتابهای درسی انتشارات وایلی به زبان فارسی و نیز آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی به کودکان فعالیت‌هایی داشته است. در کنار گسترش این عرصه ها، همراه علم به دنبال گسترش هر چه بیشتر حوزه فعالیت های خود نیز است.

تبلیغات و توزیع صحیح و به موقع

شناسایی جامعه مخاطبان از لحاظ مولفه هاي جمعیت شناسی و روانشناختی و برقراری ارتباط بین یافته هاي مربوط به جغرافیای شهري و وضعیت خرده فروشی از دیگر اهداف شرکت همراه علم است که به این منظور با ایجاد سامانه توزیع دقیق و کارآمد، ارسال به موقع کتاب‌ها و دیگر محصولات خود را میسر می کند. همراه علم با طبقه بندی مشتریان و نیازسنجی مناسب در تلاش است دانشگاه، مدیران، متخصصین رشته‌های مختلف و همه کسانی را که از این خدمات استفده می‌کنند را به بهترین شیوه ممکن از اقدامات خود آگاه کرده و نیازهای آنها را در اسرع وقت به دست سفارش دهندگان برساند.

جلب اعتماد عمومی

به واسطه برآورده شدن به موقع و با کیفیت مناسب نیاز مخاطبان، شرکت همراه علم از پایگاه خوب و جایگاه قابل اعتمادی در اذهان مشتریانی که از ما خرید کرده اند برخوردار شده است

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×