درباره-همراه-علم

ارسال یک روزه

کتاب های خریداری شده از سایت در طول یک روز جمع آوری می شود و در روز بعد توسط لجستیک شرکت همراه علم برای مشتریان ارسال میشوند.

این خدمات ویژه مشتریان استان تهران میباشد و هزینه آن 10 هزار تومان است که به مبلغ فاکتور شما اضافه خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

 


ارسال با پیک

با انتخاب گزینه "پیک" در قسمت شیوه ارسال در هنگام تکمیل فرایند خرید، کتاب یا کتاب های شما با پیک ارسال خواهند شد. حسن این گزینه این است که اگر کتاب خود را تا قبل از ساعت 13:30 یک روز کاری خرید کرده باشید کتاب شما در همان روز تحویل خواهد شد. این شیوه ارسال مخصوص مشتریان استان تهران می باشد و هزینه آن 15 هزار تومان است که به مبلغ فاکتور شما اضافه خواهد شد. 


ارسال با TPG(وابسته به شرکت پست بین المللی TNT):


ما کتاب های مشتریان شهرستانی را از طریق پست TPG که زیر مجموعه پست بین المللی TNT است ارسال می کنیم. مزیت آن در ارسال سریع و سلامت کتاب است که طی قرارداد فی مابین به آن تاکید شده است. زمان تحویل کتاب برای مشتریان تهرانی 24 ساعت پس از خرید است و برای مشتریان سایر استان ها 48 ساعت پس از خرید است. هزینه این شیوه ارسال 22 هزار تومان است که البته برای مشتریان تهرانی به خاطر هزینه زیاد آن توصیه نمی کنیم. 

 

 

 

 


تحویل حضوری در دفتر :


شما میتوانید پس از خرید از سایت، خود ( یا نماینده معرفی شده ی شما) راسا به دفتر شرکت انتشاراتی همراه علم واقع در "میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 3 و احد 601" مراجعه فرمایید و کتاب خود را بدون پرداخت هزینه ی ارسال دریافت کنید. البته خواهشمندیم قبل از مراجعه حتما با دفتر این شرکت هماهنگی لازم را انجام دهید. شماره تماس ما 4 الی 88874902 - 021 می باشد.

 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×