درباره-همراه-علم

بوکت، نخستین و بزرگترین سامانه تخصصی جستجوی محتوا، کرایه و خرید کتاب های دانشگاهی در ایران با هدف افزایش بهره‌وری های آموزشی و پژوهشی و توانمندی سازی فضای آکادمیک کشور برای دانشجویان و اساتید گرانقدر فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

 

شما می توانید از میان تمامی گروه های تحصیلی دانشگاهی، کتاب های مورد نیاز خود را جستجو، صفحاتی از آنرا مشاهده و نسخه الکترونیکی آن را برای یک ترم کرایه نموده، خریده یا اینکه همزمان نسخه چاپی و الکترونیکی آنرا داشته باشید. همچنین این امکان برای دانشجویان عزیز درنظر گرفته شده تا با پرداخت مبلغ معینی بتوانند به صورت نامحدود به همه کتاب های یک گروه آموزشی دسترسی داشته باشند.

 

بوکت این تضمین را به دانشجویان می دهد تا تمامی نسخه های الکترونیکی، به پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رسد.

 

علاوه بر این، دانشجویان پس از دریافت کتب موردنظر خود می توانند آنرا در کتابخوان بوکت مطالعه نمایند. این کتابخوان که در قالب اپلیکیشن ها اندروید، iOS و بر روی وب سایت بوکت قرار دارد، با ویژگی هایی نظیر امکان تغییر سایز و نوع فونت، امکان مطالعه در شب، هایلایت کردن، نوشتن یادداشت در متن کتاب و نشانه گذاری (Bookmark) صفحات؛ مطالعه و دسترسی به منابع مطالعه شده را برای شما بسیار تسهیل نموده است.

 

بوکت برای اساتید

 

اساتید می توانند با ثبت نام در سامانه بوکت، ضمن بهره مندی از امکانات رایگان جهت دسترسی به تمامی کتب موردنظر رشته آموزشی و تدریسی خود، به نقد و ارائه نظرات تخصصی برای هر کتاب نیز بپردازند.

 

علاوه بر این، اساتید محترم پس از دریافت کتب موردنظر خود می توانند آنرا در کتابخوان بوکت مطالعه نمایند. این کتابخوان که در قالب اپلیکیشن ها اندروید، iOS و بر روی وب سایت بوکت قرار دارد، با ویژگی هایی نظیر امکان تغییر سایز و نوع فونت، امکان مطالعه در شب، هایلایت کردن متون، نوشتن یادداشت و نشانه گذاری کردن (Bookmark) کردن صفحات؛ توانسته مطالعه و دسترسی به منابع مطالعه شده را بسیار تسهیل نماید.

 

بوکت برای ناشران

 

در این میان، ناشران می توانند با معرفی خود به بوکت، نسبت به ساخت حساب کاربری و سپس ایجاد نسخه الکترونیکی کتب خود توسط ما اقدام نموده و نسبت به ارائه خدمات قابل ملاحظه ای به دانشجویان و اساتید گرانقدر به واسطه نوین ترین فرآیندهای روز جهان اقدام نمایند. همچنین با توجه به طرح فروش همزمان کتب الکترونیکی و چاپی، ناشران محترم می توانند نسبت به ارائه کتب چاپی خود جهت فروش در این سامانه و نیز امکان انتشار مجدد کتب ناموجود به صورت انتشار براساس تقاضا Print On Demand (POD) توسط سازمان بوکت اقدام نمایند.

 

 

بوکت به یاری تیمی از جوانان برگزیده ایرانی، در تلاش است تا با ارائه بروزترین امکانات همواره مسیر مطالعاتی و پژوهشی شما دانشجویان ارجمند را به بهترین، ساده ترین و در کاملترین قالب مهیا سازد.

 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×