درباره-همراه-علم

بهترین کتاب توصیه شده جهت کمک در مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری دهان!
تشخیص و درمان مؤثر بیمار‌ی‌های دهان براساس پاتولوژی دهان و فک و صورت!

متنی جامع و مدرن که در برگیرنده توصیف هر یک از ضایعات یا وضعیت‌های پاتولوژیک شامل تظاهرات کلینیکی و/یا رادیوگرافیک، ویژگی‌های هیستوپاتولوژیک و درمان و پیش‌آگهی آن است.

یکی از کتب مرجع در زمینه پاتولوژی دهان و فک و صورت در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا کتاب Oral & Maxillofacial Pathology  اثر  Brad Neville و همکارانش است.

این کتاب حاوی بیش از ۱۴۰۰ تصویر کلینیکی تمام رنگی و رادیوگرافی از بیماری های دهان و فک و صورت، بیماریهای پوستی مخاطی و همچنین بیماری های سیستمیک به همراه اطلاعات جدید در مورد اتیولوژی، علائم کلینیکی، هیستوپاتولوژی و درمان و پیش آگهی آن­ها، این امکان را فراهم می سازد که دندانپزشکان و دانشجویان دندانپزشکی مهارت های شناسایی و تشخیص موفقیت آمیز خود را در مورد این بیماری ها بهبود ببخشند. برای نیل به این مقصود ضمیمه­ای جامع نیز در پایان کتاب گنجانده شده که در آن تشخیص افتراقی بیماری­های دهان و فک و صورت ذکر گردیده است.

در ویرایش چهارم، علاوه بر به­روزشدن کامل موضوعات قبلی، مطالب جدیدی نظیر globodontia، lobodontia، localized juvenile spongiotic gingival hyperplasia، oral leishmaniasis، oral lesions associated with cosmetic fillers، IgG4-related disease و mammary analogue secretory carcinoma of salivary gland origin نیز معرفی شده­اند.

در ترجمه این کتاب، به دلیل پیچیدگی مباحث فنی و وجود کلمات و اصطلاحات علمی به معادل­های انگلیسی در متن یا به صورت زیرنویس اشاره شده و به منظور آشنایی با اصطلاحات رایج در زمینه پاتولوژی، واژه­نامه­ای نیز در پایان کتاب تنظیم گردیده است.

برای خریــد انلاین اینــجا کلیک کنیــد 

 

 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×