ما امکانی فراهم کرده ایم که کتاب های مورد نظر شما را از نمایشگاه کتاب تهران برای شما تهیه و ارسال کنیم. این خدمات مختص کتاب های عرضه شده در بخش بین الملل نمایشگاه است و در حال حاضر شامل کتاب های ناشران داخلی نمی شود.

 

نام کتاب یا نویسنده کتاب مد نظر خود را به انگلیسی وارد کنید و یا اگر شماره شابک (ISBN) کتاب خود را می دانید آن را در باکس زیر وارد کنید و سپس جستجو کنید. نتیجه جستجو را ملاحظه و بررسی کنید و در نهایت زمانی که کتاب مورد نظر خود را یافتید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و برای پرداخت فرایند خرید خود را تکمیل کنید.
 

پس از پرداخت هزینه کتاب در صورتی که کتاب مورد نظر شما در مجموعه کتاب‌های موجود در نمایشگاه باشد و احیانا تمام نشده باشد حداکثر ظرف دو روز کاری (متناسب با شیوه ارسالی که شما انتخاب می کنید) به نشانی شما ارسال خواهد شد. اما اگر پس از خرید کتاب، متاسفانه کتاب شما در نمایشگاه موجود نباشد و یا تمام شده باشد این موضوع حداکثر ظرف 24 ساعت پس از خرید (در ساعات اداری) به اطلاع شما خواهد رسید و وجه شما بلافاصله مسترد خواهد شد.
 

ضمن اینکه این شرکت امکان تهیه و ثبت سفارش کتاب را نیز دارد. شما می توانید کتاب هایی که به هر دلیل نتوانسید از بخش بین الملل نمایشگاه کتاب تهران تهیه کنید، از طریق سایت همراه علم ثبت سفارش کنید. کلیه کتاب هایی که مشتریان ما  سفارش می دهند در طول یک ماه جمع آوری می شوند، سپس به ایران حمل خواهند شد و در نیمه اول ماه شمسی بعدی تحویل خواهند شد. 
 

هر خرید یا سفارشی را می توانید تا قبل از پایان وقت اداری همان روز لغو کرده و وجه پرداختی شما بازگردانده خواهد شد.
Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×