نمايشگاه كتاب تهران تقریبا تنها فرصت و كوتاه‌ترين فرصت بوده است تا اشخاص بتوانند کتاب های مورد نیاز خود را تامین کنند و از تازه های نشر بین الملل آکاهی یابند و در طي سال، هنگامی که یک کتاب جدید منتشر می شود هموار معطل می مانند تا در نمایشگاه کتاب تهران، احتمالا یک شرکت آن را عرضه کند و ضمن بهره گیری از تخفیف نمایشگاه اقدام به تهیه آن کنند. 


متاسفانه مخاطبان ایرانی هنوز نتوانسته اند مرکزی را كه بتواند نيازهاي آن‌ها در اين حوزه را - از همه‌ي جهات - تأمين كند پيدا كنند. بدين معني كه تامین کننده تنها آثار يك یا چند ناشر خاص را فراهم نكند؛ متقاضيان کتاب خارجی در ایران، هنوز بايد شخصاً درخصوص نيازهاي خود جستجوهاي طولاني و گاه بي‌نتيجه انجام دهند و پس از آن به‌دنبال فرد يا شركتي باشند كه بتواند آن‌ها را برايشان تأمين كند. و اگر كسي پيدا نشد - كه غالباً اين‌گونه است - بايد فهرست اقلام درخواستي‌شان را تفكيك كنند، آن هم براساس دانش و سابقه‌ي خريدهاي قبلي، تا آن دسته از كالاهايي را كه شناخته‌اند نماينده يا تأمين‌كننده‌اي در ايران دارند جدا سازند.


شرکت همراه علم برای رفع این خلا و تامین نیاز های مخاطبان ایرانی و با توجه به سهم عمده این شرکت در واردات کتاب به ایران، می تواند حداکثر نیاز مشتریان را تامین کند. 
شرکت  همراه علم واسطه ارائه خدمات و محصولات ناشران سرشناس دنیا همچون مک گروهیل اجوکیشن (McGrow-Hill Education)، الزویر (Elsevier)، لیپینکات (Lippincott)، پیرسون (Pearson)، کبی (CABI) و بسیاری از ناشران مطرح و موفق اروپایی و امریکایی است.


این خدمات در زمینه‌های مختلف پزشکی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت، حسابداری، مهندسی، زبان‌های خارجی، فن‌اوری الکترونیک و غیره است. 
این مجموعه برای دانشجویان، اساتید دانشگاه ، مدیران و متخصصان شرایطی را فراهم کرده که با استفاده از روش‌هایی جذاب و سازگار با محیط بومی به نتایج بهتر علمی و تحقیقاتی دست یابند. با بهره‌گیری از بهترین فن‌آوری‌ها، محتوای پژوهش‌محور و اثبات‌شده دانشگاه‌های بزرگ دنیا را به کار گرفته‌ایم تا علاقمندان به بهترین شیوه ممکن از این امکانات استفاده کرده و بهترین نتایج را کسب کنند. 
 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×