هدف عالیه ی شرکت همراه علم فراهم آوردن و مساعد کردن زمینه برای محققین، دانش‌پژوهان، دانشگاهیان، صاحبان مشاغل و صنایع مختلف تاسیس شد تا امکان دسترسی راحت‌تر به منابع دانش روز دنیا  را با رعایت قانون کپی رایت فراهم آورد.

 

با انجام تحقیقات در بازار و مطالعه رفتار مصرف کنندگان توانسته‌ایم با شناسایی دقیق خواسته‌هاي مردم، بازار موجود تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی را براي عرضه بیشتر محصولات خود، رشد دهیم و با خلق محصولات جدید، بازارهاي جدید ایجاد نماییم و با تکرار این کار روش‌هاي شناسایی  و پرورش تقاضا براي ارائه خدمات جدیدتر در این مجموعه را نهادینه کرده‌ایم.

 

  شرکت همراه علم در ابتدا با فروش نسخه‌های اصل کتاب از انتشارات مک گروهیل آغاز به کار کرد، اینک در عرصه های دیگری چون ارائه  پایگاه های اطلاعاتی  آنلاین، تهیه محتوای آموزشی الکترونیکی، ترجمه و انتشار کتابهای درسی انتشارات وایلی  به زبان فارسی و نیز آموزش الکترونیکی زبان انگلیسی به کودکان  فعالیت‌هایی داشته است. در کنار گسترش این عرصه ها، همراه علم به دنبال گسترش هر چه  بیشتر حوزه فعالیت های خود نیز است.

 

شناسایی جامعه مخاطبان از لحاظ مولفه هاي جمعیت شناسی و روانشناختی و برقراری ارتباط بین  یافته هاي مربوط به جغرافیای شهري و وضعیت خرده فروشی از دیگر اهداف شرکت همراه علم است که به این منظور با ایجاد سامانه توزیع دقیق و کارآمد، ارسال به موقع کتاب‌ها و دیگر محصولات خود  را میسر می کند. همراه علم با طبقه بندی مشتریان و نیازسنجی مناسب در تلاش است دانشگاه، مدیران، متخصصین رشته‌های مختلف و همه کسانی را که از این خدمات استفده می‌کنند را به بهترین شیوه ممکن از اقدامات  خود آگاه کرده و نیازهای آنها را در اسرع وقت به دست سفارش دهندگان برساند. 

 

 

به واسطه برآورده شدن به موقع و با کیفیت مناسب نیاز  مخاطبان، شرکت همراه علم از پایگاه  خوب و جایگاه قابل اعتمادی در اذهان مشتریانی که از ما خرید کرده اند برخوردار شده است.

 

 

 

 

اکنون امیدواریم با فراهم کردن اطلاعات  مفید و کافی، بازارها و جوامع، بتوانند توانایی های بالقوه‌ خود  را آشکار  کرده  و در راه رشد و پیشرفت کشور عزیزمان، ایران گام برداریم

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×