شرکت همراه علم با انتشار و عرضه کتابهایی با جدیدترین دانش های روز تلاش می کند ارزش های ذاتی خدماتش را برای مصرف کنندگانش ارتقا دهد.


این مجموعه برای دانشجویان، اساتید دانشگاه، مدیران و متخصصان شرایطی را فراهم کرده است که با استفاده از روش هایی جذاب و سازگار شده با محیط بومی به نتایج بهتری در عملکردشان و مزایای منتج از آن برسند. ما محتواهای پژوهش محور و اثبات شده با بهترین فن آوری های نوظهور را به خدمت گرفته ایم تا موسسات، مدرسان و دانشجویان را به بهترین شیوه ممکن راهنمایی کنیم به گونه ای که بهترین نتایج ممکن را بگیرند. 


در همین زمینه و با هدف چاپ و نشر ترجمه ی کتاب های مورد نیاز دانشجویان، از مترجمین باتجربه‌ای که در زمینه ترجمه متون دانشگاهی در شاخه‌های مختلف علوم پایه و مهندسی دارای سابقه و تجربه بالا هستند, دعوت به همکاری می‌نماید.


افراد علاقمند می‌توانند مشخصات فردی خود را به همراه سابقه‌ای از فعالیت‌های مرتبط قبلی (رزومه حرفه‌ای و سوابق نشر) و همچنین, نمونه‌ای از متون ترجمه‌شده خود (به همراه متن اصلی) را به آدرس info@hamrahelm.com ارسال و یا با بخش انتشارت فارسی شرکت همراه علم تماس حاصل نمایند
 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×