درباره-همراه-علم

درباره‌ی انتشارات مک‌گروهیل

انتشارات مک‌گروهیل خود را موظف می‌داند که با همکاری دانشجویان، دانش‌آموختگان، مدرسین، اساتید، مربیان و برنامه‌ریزان فعال در حوزه‌ی آموزش و هم‌چنین، با بهره‌گیری از توانمندی خبرگانِ علم در سرتاسر جهان به روشی کارآمد و سازگار با توانمندی‌های فردی و نیازهای جهانی دست یابد تا بدین وسیله موجبات بهبود کیفیتِ فعالیت‌های آموزشی و افزایش بازده آن‌ها فراهم آید.


با بهره‌مندی از محتویات و مفاهیم علمی به‌روز و آزمایش‌محور و هم‌چنین، با تکیه بر پیشرفته‌ترین ابزارهای تکنولوژیک آموزشی، این انتشارات به کشف و توسعه‌ی بهترین روش‌های ارزیابی علمی، طرق آموزشی و یادگیری می‌پردازد تا بازدهِ عملکرد دانشجویان، مدرسین و درنهایت موسسات آموزشی را به حداکثر برساند.


موسسه‌ی آموزشی مک‌گروهیل، هم‌اکنون با بیش از 6000‌هزار کارمند فعال در 44 کشور جهان و انتشار محتوای علمی و آموزشی به بیش از 60 زبان دنیا، جای‌گاه خود را به عنوان فعال‌ترین و موفق‌ترین ناشر بین‌المللی کسب کرده است.


آن‌چه که لازم است در مورد مک‌گروهیل بدانید:


•    موسسه‌ی بین‌المللی آموزش مک‌گروهیل در بیش از 44 کشور جهان نمایندگی رسمی دارد.
•    این موسسه به طور سالانه با انتشار بیش از 400 عنوان کتاب در حوزه‌ی آموزش عالی، به رفع نیازهای اقصی نقاط جهان در تهیه‌ی محتوای آموزشی مشغول است.
•    مک‌گروهیل در تهیه‌ی محتوای علمی به بیش از 60 زبان، در سطح جهان رتبه‌ی اول را به خود تعلق داده است.
•    هفت مرکز چاپ و نشر مک‌گروهیل در اقصی نقاط جهان، به تالیف و نشر محتوای آموزشی و ترجمه به سایر زبان‌ها مشغول است.
•    عناوین تخصصی این انتشارات به طور سالانه بیش از 1000 بار و به بیش از پنجاه زبان ترجمه می‌شود. 
 

Copyright 2016 hamrahelm.com All rights reserved.

×
×